Voit İmpact Basketbol Topu No7 siyah-kırmızı

Kategoriler

Ara

Stok Kodu:  8690124064129

Voit İmpact Basketbol Topu No7 siyah-kırmızı

Hobi amaçlı basketbol oynayanlar için tasarlandı.

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
360,00 TL
285,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Voit Impact Basketbol Topu Turuncu No:7

  • Basketbol Topu - 7 Numara - Kahverengi - Impact
  • Hobi amaçlı basketbol oynayanlar için tasarlandı.
  • Bu basketbol topu 13 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için 7 numara resmi boya sahiptir. 12 panelli kauçuk dış yüzeyi sayesinde dış sahalarda oynamaya da uygundur.
  • Yer tutuş: Hobi amaçlı Basketbol antrenmanlarına uygun kavrama Basketbol hangi topla oynanır? Top numarası, kullanıcının cinsiyetine ve yaşına göre değişir. No 1: 3 yaştan itibaren bebek basketbolu No 3: 4 - 6 yaş çocuk No 5: 7 - 11 yaş erkek çocuk / 7 - 13 yaş kız çocuk No 6: 12 - 13 yaş erkek çocuk / 14 yaş üzeri kız çocuk/kadın No 7: 14 yaş üzeri erkek çocuk / erkek Daha dayanıklı bir top isterseniz kauçuk bileşenli bir top tercih edebilirsiniz. Mükemmel top kontrolü sağlayan bir basketbol topu isterseniz deri ya da sentetik bileşenli bir top tercih etmelisiniz.
  • Toplar şişirilirken neye dikkat edilmeli? Toplar nemli ya da ıslatışmış bir pompa iğnesi ile önce %50 oranında şişirilmeli. Sonra topun havası indirildikten sonra 0,60 bar ile tam olarak şişirilmeli. Bu sayede topun iç lastik ve dış bileşenlerinin bir anda yüksek basınçtan zarar görmeleri engellenir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor